D-com DP-301U 10/100 ETHERNET USB PRINT SERVER

Popis Tlačiť prakticky z ľubovoľného miesta na sieti pripojené USB tlačiarne s kompaktným DP-301U USB Print Server Ethernet.

D-Link, popredný dodávateľ sie?

12,50   bez DPH

15,00  s DPH

Nie je na sklade

Porovnať

Popis

Popis Tlačiť prakticky z ľubovoľného miesta na sieti pripojené USB tlačiarne s kompaktným DP-301U USB Print Server Ethernet.

D-Link, popredný dodávateľ sieťových, ponúka sieťovú tlač riešenia s kompaktným 10/100 Ethernet USB Print Server (DP-301U). S týmto USB tlačový server, môžu užívatelia tlačiť prakticky z ľubovoľného miesta na sieti pripojenej tlačiarni USB * pomocou počítača s rôznymi operačnými systémami.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Vďaka svojej vysokorýchlostné USB 2.0 port, DP-301U sa pripája k celej rade tlačiarní a ponúka úžasnú rýchlosť tlače. Nastaviť proces je pozoruhodne jednoduchý. To možno konfigurovať pomocou webového nástroja Setup.Alternatívne môže Windows ® PC použiť aj súčasťou PS Admin k správe DP-301U. Jeho kompaktná veľkosť zaisťuje, že USB tlačový server môže byť pridaná k tlačovej situácii, bez nutnosti vytvárať ďalšie inštalácie problémov.

Tlač z viacerých počítačov

USB Print Server môže zmierniť problémy s tlačou zjednodušením sieťovú tlač.Zdieľanie jedného USB tlačiareň eliminuje potrebu udržiavať a nákup dodávok pre viac tlačiarní. Okrem toho, tlačový server odstraňuje nutnosť mať vyhradený počítač zapnutý, aby podporila tlačiarne.

Podporuje viac operačné systémy

DP-301U podporuje prakticky všetky hlavné sieťové operačné systémy a protokoly. Pre výnimočné sieťovú kompatibilitu, môžu klienti komunikovať s DP-301U pomocou protokolu TCP / IP, NetBEUI a AppleTalk prenosové protokoly.Bez ohľadu na nastavenie siete, DP-301U je vynikajúci doplnok.

D-Link 10/100 Ethernet USB Print Server (DP-301U) je ideálne riešenie pre sieťovú tlač doma, v kancelárii alebo v škole. Jednoducho pridanie týchto tlačový server k sieti uvoľniť systémové prostriedky a zjednodušuje Vaše skúsenosti s tlačou.

Čo tento liek

D-Link ® 10/100 Fast Ethernet USB Print Server (DP-301U) umožňuje zdieľať USB tlačiareň povolené v sieti. U DP-301U, môže ktokoľvek na sieti ľahko pristupovať k zdieľanej tlačiarni. Okrem toho, že tlačový server šetrí energiu tým, že eliminuje potrebu špeciálny počítač musí byť zapnutý po celú dobu hostiť zdieľanej tlačiarne.

Zdieľanie tlačiarne

DP-301U je dostatočne kompaktný, majú byť umiestnené v oblastiach s obmedzeným priestorom a pomáha zmierniť problémy s tlačou tým, že zjednodušuje sieťovú tlač. Zdieľanie jedného USB tlačiareň eliminuje potrebu udržiavať a nákup dodávok pre viac printers.easy prístup k D-Link priateľský tím zákazníckej podpory.