EPSON WorkForce WF-7525, atramentová tlačiareň

Multifunkčná atramentová tlačiareň EPSON WorkForce WF-7525, formát A3+

83,33   bez DPH

100,00  s DPH

Nie je na sklade

Porovnať

Popis

Epson WorkForce WF-7525

V dnešnej dobe je ťažké nájsť na trhu zariadenie, ktoré podporuje tlač formátu A3+, kopírovanie formátu A3 a je navyše vybavené skenerom a faxom. Preto spoločnosť Epson uviedla na trh svoje prvé multifunkčné zariadenie formátu A3+. Zariadenie WorkForce WF-7525 s obojstrannou tlačou pomáha čo najefektívnejšie využiť obmedzené zdroje, aby používateľ mohol prezentovať svoju firmu v tom najlepšom svetle. Je ideálne pre grafických dizajnérov, architektov, inžinierov a predstavuje dokonalé spojenie cenovej dostupnosti, spoľahlivosti a rýchlosti.
Vysoká rýchlosť: Výtlačky sú vytlačené rýchlo a efektívne rýchlosťou až 34 strán za minútu v režime konceptu*2, rýchlosťou až 15 strán čiernobielo a 8,2 strany za minútu farebne*3 v prípade dokumentov v komerčnej kvalite.

Tlač odkiaľkoľvek: Zariadenie je vybavené rozhraním Epson Connect, ktoré umožňuje používateľom rýchlo a jednoducho bezdrôtovo tlačiť dokumenty a obrázky zo zariadení smartphone a z počítačov Tablet PC*5. Používatelia môžu tlačiť z ktoréhokoľvek miesta na svete odoslaním dokumentov a obrázkov e-mailom priamo do tlačiarne. Aplikácia Apple AirPrint uľahčuje tlač e-mailov, fotografií, webových stránok a dokumentov ich odoslaním priamo zo zariadenia iOS*6 do tlačiarne od spoločnosti Epson s podporou technológie AirPrint. Aplikácia Google Cloud Print umožňuje tlač na cestách zo zariadenia smartphone alebo počítača, priamo zo systému Chrome OS a aplikácií podporujúcich technológiu Google Cloud Print odoslaním úloh do tlačiarne od spoločnosti Epson s podporou technológie Google Cloud Print.

Kľúčové funkcie

Prava multi., format A3+: Výtlačky A3+, fax, kopírovanie a skenovanie A3
Obojstranná tlač: Vysoká rýchlosť obojstrannej tlače
Výkonnosť: Kapacita až 500 listov papiera
Flexibilita: Automatický podávač dokumentov na 30 listov
Bezpečné zdieľanie: Pripojenie cez rozhranie Ethernet a Wi-Fi