Garmin nüvi 1300, navigácia

GPS navigácia Garmin nüvi 1300, vrátane napájacieho kábla do zapalovača v automobile, bez stojana

12,50   bez DPH

15,00  s DPH

Nie je na sklade

Porovnať

Popis

Tento širokouhlý model nüvi 1300 EE je prenosná, cenovo dostupná navigácia. Ide o ultra-tenké GPS s predinštalovanou mapou Európy (9 štátov) a možnosťou pešej navigácie a výpočtom ekonomickej a ekologickej cesty s aplikáciou ecoRoute™.

Navigácia mestom

Vďaka svojej schopnosti rozšírenej pešej navigácie, je nüvi 1300 EE ideálny spoločník pre cestovanie okolo mesta. Po stiahnutí voliteľného obsahu máp cityXplorer™, ktoré vám pomôžu orientovať sa v mestskej verejnej doprave. Viem, kde a kam to chodí, kde chytiť autobus, metro, električku alebo iné dopravné prostriedky a ako dlho bude trvať, než sa tam dostanem. cityXplorer mapy sú k dispozícii na výber v mestách po celej Severnej Amerike a Európe. S cenami miest od 8,99€/mesto, vám ostanú peniaze na utrácanie vo veľkom meste.

Vezmite ho so sebou

Vďaka ultra-tenkému prevedeniu, ktoré je o 25% štíhlejšie ako predošlé nüvi zariadenia, si ho možete vziať kdekoľvek. Ľahko sa zmestí do vrecka alebo kabelky a jeho dobíjacia lítium-iónová batéria je vhodná pre navigáciu autom alebo pešo.

Uvidíte viac

So širokouhlým displejom nüvi 1300 EE, dostanete vždy celkový obraz počas navigovania. Zobrazenie detailov mapy, trasy, fotografie a ďalšie v svetlých a brilantných farbách. Jeho 4,3″ displej je ľahko čitateľný z akejkoľvek strany, dokonca aj na slnku.

Získajte inštrukcie odbočka po odbočke

Intuitívne rozhranie nüvi 1300 EE vás pozdraví dvoma jednoduchými otázkami: “Kam viesť?” a “Zobraziť mapu”. Pomocou farebnej dotykovej obrazovky ľahko vyhľadáte adresy a služby, kam vás následne privedie hlasová navigáciou s inštrukciami odbočka po odbočke. Zariadenie sa dodáva s predinštalovanými detailnými uličnými mapami City Navigator NT, ktoré obsahujú množstvo bodov záujmu (POI) a 2D alebo 3D mapy. Ide o digitálne mapy, ktoré pri výšších urovniach priblíženia, umožnujú zobrazenie vytieňovaných kontúr okolitého terénu. S nüvi 1300 EE môžete ukladať a nahrávať vlastné body záujmu (POI) a s technológiou a funkciou HotFix™ satelitnej predikcie sa toto nüvi “zorientuje” rýchlejšie, vďaka čomu dorazíte do cieľa rýchlejšie.

Viac než navigácia

Navigácia je len začiatok. nüvi 1300 EE vám šetrí palivo a peniaze s ecoRoute – “zelená” funkcia, ktorá vypočíta najefektívnejšiu cestu vzhľadom na spotrebu a ďalšie. 1300 EE obsahuje množstvo cestovných nástrojov, vrátane prehliadača obrázkov JPEG, svetový čas s pásmami, konvertor mien a mier, kalkulačku a ďalšie. S foto navigáciou si môžete stiahnuť obrázky z Garmin Connect ™ a následne sa k ním navigovať. S funkciou “Kde som?”, budete vždy vedieť svoju polohu. Stačí kliknúť na displej a získate tak svoje presné súradnice (zemepisna šírka, dĺžka), adresu, najbližšiu križovatku, najbližšiu nemocnicu, policajnú stanicu a čerpacie stanice. S funciou Garmin Garage, ktorá je zadarmo si môžete stiahnuť vlastné ukazovatele (vozidlá).
Okrem vstavanej vnútornej pamäte (predinštalované mapy), poskytuje zariadenie rozšírenie prostredníctvom slotu na pamäťové karty formátu microSD, napr. pre dodatočne nahrávané mapové produkty z edície MapSource®.