Prestigio MultiPad PMP7280C3G_QUAD

Tablet Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G Silver-White, MT8389 Quad Core (1.20GHz), 1GB RAM, 8GB eMMC storage, microSD (max. 32GB), 3G, WiFi, Bluetooth, kamera, 8″ IPS dotykový displej 1024×768, G-senzor, micro USB2.0, Android 4.2

33,33   bez DPH

40,00  s DPH

Nie je na sklade

Porovnať

Popis

Úžasný obraz

Užite si mimoriadnej ostrý a jasný obraz na 8″ IPS displeji s vynikajúcim pomerom kontrastu a jasných farieb. Je prenosný a napriek tomu priestranný. V pohodlie si môžete vychutnať filmy s rozlíšením 1024×768 pixelov. Zároveň sa ale ľahko zmestí do kabelky, a tak ho môžete nosiť stále so sebou.

Rýchly výkon

Dosiahnite najvyššie rýchlosti s procesorom Quad Core ARM Cortex A7 1.2GHz s chipsetom MediaTek MT8389. Užite si rýchlejšie načítanie webu, vyšší výkon pri náročnejších aplikácií aj multitaskingu a skvelý herný zážitok pri nižšej spotrebe energie.

Zostaňte v kontakte

Aj keď ste preč, zostaňte v kontakte s priateľmi, rodinou a obchodnými partnermi vďaka prednej webkamere pre video hovory. Odfoťte nezabudnuteľné okamihy s 2.0MPx zadnou kamerou a zdieľajte ich na sociálnych sieťach. Nahrávať môžete tiež video.

Elegantný a šikovný

Beží na inteligentnom Androidu 4.2 Jelly Bean s mnohými užitočnými aplikáciami, ktoré sú už předistalované. Váš MultiPad je tak pripravený na použitie ihneď po vybalení z krabice. Medzi aplikáciami nájdete Office Suite Pro na prehliadanie a úpravy kancelárskych dokumentov a Prestigio eReader s výberom z viac ako 270,000 e-kníh v 24 jazykoch. Vďaka automatickým aktualizáciám cez OTA (over-the-air), ktoré vám poskytnú najnovšie firmware, bude váš tablet stále aktuálne. Služba násypy vám navrhne najnovšie aplikácie kompatibilné s vaším MultiPad. Viac ako 700,000 aplikácií je k dispozícii na stiahnutie.

Získajte čo najviac
Celú svoju mediálnu kolekciu môžete mať stále pri sebe-filmy, hudbu, fotogalériu, elektronické knihy aj ostatné dátové súbory. Vnútorná 8 GB pamäť možno pomocou micro SDHC/micro SD kariet rozšíriť až o 32 GB a predinštalovaná aplikácia SugarSync Vám prinesie 5 GB priestoru v cloude.

Asistent na cestách

Vezmite si svoj ​​MultiPad na cesty, môže vám poslúžiť ako GPS navigácie, vďaka vstavanému GPS prijímaču. Je vybavený aj FM rádiom, a tak môžete počúvať svoju obľúbenú radio stanicu a spríjemniť si tak cestu.

Vždy pripojený

Užite si internet kdekoľvek a kedykoľvek s vysokorýchlostným pripojenie, poskytujúce rýchly prístup ku všetkému, čo potrebujete na cestách. Či sa jedná o odoslanie dôležitého e-mailu, hotelovú rezerváciu alebo check-in na letisku. Vložte svoju SIM kartu a môžete telefonovať a posielať SMS. S Bluetooth môžete ľahko vymieňať dáta alebo pre väčšie pohodlie, pripojiť bezdrôtové zariadenie, ako napr bezdrôtové slúchadlá počas vášho cvičenia v posilňovni.

Extra mobilita

Batéria s kapacitou 4600mAh teraz vydrží dlhšie, s možnosťou dobíjania cez USB vám poskytne extra mobilitu.

Moderný dizajn

Tenké a elegantné hliníkové telo v modernom dizajne je k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach – čiernej a bielej. Exkluzívne získate tiež štýlové kožené puzdro v farbe vášho MultiPad – krásny doplnok.